Jste zdeKlub Trosečníků

Klub Trosečníků


Přehled jednotlivých Odborek

Čas letí...

... a každý, kdo si s námi jezdí na Ostrůvek hrát, je rok od roku starší...
Bohužel, každý malý špunt jednou zjistí, že už špunt není, že už je mu patnáct a uvědomí si, že je to ten rok naposledy.Ale nemusí to být tak úplně pravda. 17 dní strávených hraním si s kamarády v přírodě je jednou za rok fajn zážitek. Kdo v nich ale vidí něco víc, kdo by chtěl tvořit místo toho aby jen konzumoval, kdo chce mít možnost dokázat, že už je jednou nohou v dospělosti a komu se z Ostrůvku opravdu nechce, pro toho je tu Klub Trosečníků.
Každý rok má kdokoliv z nejstarších možnost skládat Odborky. Odborka je určitá zkouška a není lehké ji složit - na některé z nich je třeba pilného tréninku, na jiné zas bystrou mysl.
Každý, kdo jede naposledy a získá alespoň dvě odborky z pěti, stává se členem Klubu Trosečníků.
Členství v Klubu je nutnou podmínkou pro možnost jet příští rok jako praktikant. Je nutnou podmínkou, ale nezaručuje to, na to pozor.
Být praktikantem na Ostrůvku mohou tedy být jen ti nejlepší z nejlepších. Je k tomu důvod - být praktikantem místo Nejstarším totiž znamená obrat o 180°. Ve světě vedoucích se totiž k zábavě přidávájí i povinnosti a není zde místo pro váhavé střelce, lenochy nebo nezodpovědné floutky. Totiž i na praktikantech částečně leží zodpovědnost za to, že si ti mladší tábor užijí naplno a s úsměvem na tváři.
Odměnou za tuto "službu" je přístup do 13. komnaty, přístup do světa, kde se i ty největší ptákoviny mohou realizovat. Kde dostat dopis znamená stát se polonahým skotačícím Skotem:) A hlavně, kde vaše nápady a schopnosti mohou rozesmát a zaujmout bandu dětí...
Samozřejmě že Odborky je možné získávat i bez zájmu nadále pokračovat jako praktikant! I bez tohoto cíle jsou na Ostrůvku cennou trofejí, která o vás říká, že něco umíte, že vám to pálí a že máte na to vydržet až do konce.
Těšíme se, že bude zájemců co nejvíce a že každý rok alespoň někteří z vás dosáhnou mety nejvyšší!

Poslední komentáře